Skype instalace pro Windows

Dnes vám poradíme, jak nainstalovat aplikaci Skype do vašeho počítače s operačním systémem Windows.

 

1.Krok: Zapneme si webový prohlížeč (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera a nebo Internet Explorer). V návodu používáme Google Chrome. Proto se mohou některé kroky lišit pokud používáte jiný prohlížeč. Např. u stahování, ale pouze vizuálně. Princip stahování je u všech prohlížečů stejný a stažený soubor nalezneme ve výchozím nastavení v Dokumentech ve složce Stažené soubory.

2.Krok: Do vyhledávacího okénka napíšeme: http://www.skype.com/cs/ a klikneme na Enter.

vyhledavac

3.Krok: Když jsme na stránce Skype tak klikneme na stáhnout Skype.

web skype

4.Krok: Poté klikneme na „Získejte Skype pro Windows“ 

stahovani

5.Krok: Počkáme než se Skype stáhne a poté klikneme na „SkypeSetup.exe“ (Soubor SkypeSetup.exe případně nalezneme ve složce stahování)

 

 stazeno

6.Krok: Vyskočí na nás tabulka, kde bude napsáno: Chcete povolit, aby následující program provedl změny v tomto počítači? klikneme na Ano.

7.Krok: Když už máme Skype stažený, je čas na jeho instalaci.

  1. Zvolíme si jazyk v jakém chceme, aby byl program Skype používán.
  2. Klikneme na Souhlasím – další.

instalace 1

8. Krok: Teď je na vás, jestli chcete používat Skype Click to Call je to takový doplněk k aplikaci Skype.

Doplněk:

  1. Šetřete svůj čas. Hovor můžeme jednoduše zahájit kliknutím na číslo s ikonou Skype – najdeme je na většině internetových stránek.
  2. Volejte zdarma. Hledáme restauraci, hotel, zkrátka cokoli – jednoduše volejme. Čísla označené „zdarmanejsou účtována.

inst2

9. Krok: Nyní je opět na vás, jak se rozhodnete, jestli  se rozhodnete změnit váš výchozí prohlížeč (vyhledávač a domovskou stránku) , pokud nechcete svůj výchozí prohlížeč (vyhledávač) měnit, odškrtněte obě  okénka a klikněte na pokračovat. Poté proběhne automatická instalace programu Skype.

inst3

10. Krok: Teď když je program Skype nainstalován, už si musíme jen vytvořit účet Skype, abychom mohli používat Skype.  Klikneme na tlačítko „Vytvořit Účet“, který nás přesměruje na internetovou stránku, pro vytvoření našeho nového účtu. Vyplníme vše co je potřeba a poté spustíme aplikaci Skype ( ikonu pro spuštění aplikace Skype nalezneme na ploše) a přihlásíme se. V dalším článku vám poradíme, jak si přidat přátele a jak udělat základní nastavení aplikace Skype.

Reg 1reg2

 

 

 

Sdílejte článek

    Mohlo by se vám líbit...

    Napsat komentář

    Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *